С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Любимата каша на бебето

Кашите заемат почетно място сред храните, с които предстои да се запознае...

Любимото лятно изкушение – СЛАДОЛЕДЪТ!

И за малки, и за големи сладоледът е найпредпочитаното и най-разхлаждащо...

Апендицит при децата

От апендицит страдат хора в различни възрасти, но възпалението се среща...

9 начина да се сближиш с бебето преди раждането му

Бременна си и вълненията не спират. С времето коремчето расте, а ти все повече...

Последно посещение: Дата и час: Нед Авг 18, 2019 11:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 10, 2009 7:35 pm 
фурия
Аватар

Много ви благодаря момичета.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 17, 2009 10:49 pm 

Здравейте на всички!Първо да изкажа моите съболезнования на mima31!
Ама много самотни майки...Аз също съм като вас,или по-точно ще бъда,защото съм бременна и термина ми е на 30.01.2010г.Живот и здраве ще си имам дъщеричка.Нашия татко реши,че е против бебето в четвъртия месец.От тогава ни вопъл нис тон...Търсих го няколко пъти,да се видим,да поговорим...дадох му достатъчно време...нищо...наскоро разбрах че е бебето ще е момиченце...обадих се да му кажа...а той отвърна:"ДОбре" и това беше...а и още чакам да реши дали ще си даде името...
Не мога да разбера какви са тия мъже...Не се обажда да пита как съм,как е беба...нищо...Зсичали сме се няколко пъти нищо...навежда глава и това е...дори не поглежда към корем...все едно го няма...
На трябва да сме толкова много...не е честно...
Носъм решила че беба ще знае кой е баща й...не мисля че ще мога да излъжа нещо...все пшак света е малък и човек с човек се среща...
Ето че споедлих и ми олекна...
На всички мами пожелавам Кураж и Горе главите...гдоколкото е възможно... :flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 18, 2009 8:50 am 
фурия
Аватар

natka написа:
Здравейте на всички!Първо да изкажа моите съболезнования на mima31!
Ама много самотни майки...Аз също съм като вас,или по-точно ще бъда,защото съм бременна и термина ми е на 30.01.2010г.Живот и здраве ще си имам дъщеричка.Нашия татко реши,че е против бебето в четвъртия месец.От тогава ни вопъл нис тон...Търсих го няколко пъти,да се видим,да поговорим...дадох му достатъчно време...нищо...наскоро разбрах че е бебето ще е момиченце...обадих се да му кажа...а той отвърна:"ДОбре" и това беше...а и още чакам да реши дали ще си даде името...
Не мога да разбера какви са тия мъже...Не се обажда да пита как съм,как е беба...нищо...Зсичали сме се няколко пъти нищо...навежда глава и това е...дори не поглежда към корем...все едно го няма...
На трябва да сме толкова много...не е честно...
Носъм решила че беба ще знае кой е баща й...не мисля че ще мога да излъжа нещо...все пшак света е малък и човек с човек се среща...
Ето че споедлих и ми олекна...
На всички мами пожелавам Кураж и Горе главите...гдоколкото е възможно... :flowerwhite:

Много ти благодаря мила.Но кво да ти кажа за твоя случай,явно той не е човека който е трябвало да срещнеш.Но дано щастието и на теб ти се осмихне някой ден.Леко бременеене и леко раждане.Горе главата рано или късно господ ще те събере с добър човек и дано за теб стане човека с главно Ч.Успех мила.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 20, 2009 9:34 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте!
Първо да ви почерпя за рожденният ден на сина ми!
Изображение

Преди пловин година окончателно се разделих с бащата на детето ми.
Има кой да ми помага.
Днес ми стана тежко за едно, че баща му пусна само един керлив есемес, вместо да му се обади да го чуе.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 20, 2009 9:35 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте!

Изображение

Има кой да ми помага.
Днес ми стана тежко за едно, че баща му пусна само един керлив есемес, вместо да му се обади да го чуе.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 20, 2009 10:22 pm 
фурия
Аватар

krassimirova написа:
Здравейте!
Има кой да ми помага.

Дилянче,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИНЧЕТО ТИ,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ! Изненадах се,чета и не ми се вярва,миналата година говореше така влюбено...съжалявам за това че не сте заедно,лошо е,особено за малкия.Но бъди силна и се надявам скоро да подредиш живота си така както ти се иска.Желая Ви всичко най-хубаво. :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 20, 2009 11:02 pm 

Честито на малкия!Пожелавам му едно истинско детство,изпълнено само с приятни емоции и усмивки и мнооогоооо игри!!!
Съжалявам за таткото...жалък е...
Пожелавам ти успех и много сила...
:flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 20, 2009 11:46 pm 
фурия
Аватар

И на теб natka много сила и занапред само хубави неща да ви се случват на теб и на бебето.Всичко добро!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 07, 2010 3:30 pm 
любопитко
Аватар

Mими ,чак сега прочетох какво се е случило.Моите съболезнования.Останах без думи като прочетох.Стана ми много мъчно. :cry: .Сърцето направо ми се къса.Пожелавам ти да имаш сили да се справиш , защото малкото човеце има нужда от теб най много сега.
Както са писали другите момичета ние сме на среща.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 09, 2010 10:07 pm 
фурия
Аватар

Благодаря ти Иренка.На мен също ми е мъчно и то всеки ден и всяка минута.Такова нещастие на никого не пожелавам мила.Най ми е тежко когато видя хубаво сплотено семейство и малката казва,че няма тати.
Затова се обръщам към всички ви да се обичате и уважавате всичко останало е маловажно и възвратимо.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2010 10:36 pm 
прохождащ

Мими това което ти се е случило е много тъжно.Наистина е много трудно да загубиш близък човек още повече когато сте създали семейство.Искам да ти кажа че имаш прекрасна дъщеричка и трябва да продължиш напред именно заради нея.Желая ти много късмет за в бъдеще и нека детенцето ти расте живо и здраво и много да те радва.Успех

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 15, 2010 7:38 pm 
фурия
Аватар

Благодаря ти Мирославка за милите думи.
Твоя бебок е голям сладур.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 29, 2010 2:19 am 
фурия
Аватар

Дано не бъркам, но Елин Пелин в един свой разказ казва "Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!!!"
Излишно е да казвам колко е ужасно това, което ви се случва!!! Само мога да кажа простичко КУРАЖ!!! Живота трябва да продължи не само заради децата!!! Ние сме насреща и винаги ще откликнем при нужда!!!
Прегръщам ви силно!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 19, 2010 2:43 pm 
бърборко
Аватар

Моите съболезнования на Мими. :( Съжалявам . Аз сега разбрах какво се е случило.А от известно време гледам че все си тъжна в темата с настроенията и емотиконите и се чудех защо така.А то какво било.....
Как сте вече по-добре ли сте ако може така да се каже?Но нали времето уж лекувало.Надявам се да сте по-добре да се справяте със малкото слънчице и напред заради нея .Прегръщам те силно :hug:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 19, 2010 4:47 pm 
фурия
Аватар

maiaps написа:
Моите съболезнования на Мими. :( Съжалявам . Аз сега разбрах какво се е случило.А от известно време гледам че все си тъжна в темата с настроенията и емотиконите и се чудех защо така.А то какво било.....
Как сте вече по-добре ли сте ако може така да се каже?Но нали времето уж лекувало.Надявам се да сте по-добре да се справяте със малкото слънчице и напред заради нея .Прегръщам те силно :hug:
Благодаря ти мила как да сме времето изобщо не лекува де да беше така но не.Все си чакаме с моята дребосъчка но напразно няма и пак няма.А колко много ни липсва и колко много ми е трудно немога да ти опиша.Незнам само как щеше да е ако поне него обичах толкова много но уви не е така той беше всичко за мен.Просто нямам думи.На никой не пожелавам такава съдба като моята.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 81 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]