С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Есен е. Как да обличаме детето?

Дните са още слънчеви и топли и ти, и детето излизате по къс ръкав. Но в мига,...

Къде трябва да спи бебето?

За много хора поставянето на бебето във вашето легло или е „неправилно“ или...

Да спестим място - бюро и легло, 2 в 1

Спестете място в детската стая като изберете подобна мебел. Бюро и легло, 2 в 1...

Децата са най-непослушни между 4 и 7 години

Родителите трябва да се справят с непокорството на детето, поне докато не мине...

Последно посещение: Дата и час: Сря Окт 21, 2020 2:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 4:12 pm 
любопитко
Аватар

Е , кажете какво е чуството?Другите как се държат с вас и около вас.Гледат ли ви по улиците като втренчени и тем подобни.Много ще е добре ние кандидат мамите да знаем/

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 4:24 pm 
фурия
Аватар

Аз се чувствах много добре и някак си се гордеех с положението си. В този момент си заобиколен от много грижи и внимание, най-вече от страна на близките. Аз до такава степен бях свикнала като се кача в превозно средство да ми отстъпват място, че след като родих, се чудех защо не стават. :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 4:29 pm 
любопитко
Аватар

Защо ли :why: :cryingwithlaughter:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 8:54 pm 
любопитко
Аватар

Чувството е великолепно.Направо летя и така гордо си нося вирнатото коремче :D .Но най-хубавото от това състояние предстои и това е срещата с малкия човек.Тогава сигурно човек няма думи да опише това щастие.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 9:32 pm 
фурия
Аватар

Чувствах се различна,най-щастливият човек на света.Всеки ти се радва,грижи се за теб.Позволяваш си всичко за хапване :D ,очакваш...-нов живот,ново бъдеще,нови хоризонти да се разкрият.Светът сякаш се променя за теб.Става по-прекрасен. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 10, 2008 11:05 pm 
любопитко
Аватар

Ох като си спомня и ме навява една носталгия че искам да съм бременна пак.Как си пъчих коремчето в първите месеци да ме видят че съм бременна.е после не го пъчих,защото то си се личеше бая ясно.Чувството е неописуемо.Искам пак,но скоро няма да е :nono:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 11, 2008 3:33 am 
фурия
Аватар

Да ви кажа честно не се чувствах много комфортно с големия корем. Особено в последните месеци исках вече по-бързо да се ражда бебока. Много ми тежеше. А като се разхождахме из центъра и гледах жените едни стройни...С една дума в началните месеци добре, но после се чувствах дебела и тромава. А и отношението на околните не е от най-ласкавите. И в градския транспорт не мога да се похваля, че се съобразяваха винаги. Все едно им беше неприятно на хората да ми правят място. Но това са мои наблюдения.

Последна промяна galka2 на Пон Юли 14, 2008 10:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 11, 2008 8:17 am 
любопитко
Аватар

Като бях бременна не всичко ми беше цветя и рози :( Повръщане,киселини,през два дни на изследваня/вампирите ли хранеха с мойта кръв незнам/Постоянно нещо не ми беше в ред :evil: 2 седмици в патология/поне си хванах приятелки/Излизам от болница за 1 седмица после влизам за секциото/крайно време беше/Молех се всичко да мине,че беше почнало да ми писва.Но въпреки всичко през цялата бременност ми беше много весело. :smokelots: :haha:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 11, 2008 11:44 am 
фурия
Аватар

galka2 написа:
Да ви кажа честно не се чувствах много конфортно с големия корем. Особено в последните месеци исках вече по-бързо да се ражда бебока. Много ми тежеше. А като се разхождахме из центъра и гледах жените едни стройни...С една дума в началните месеци добре, но после се чувствах дебела и тромава. А и отношението на околните не е от най-ласкавите. И в градския транспорт не мога да се похваля, че се съобразяваха винаги. Все едно им беше неприятно на хората да ми правят място. Но това са мои наблюдения.
Не само твоите.Дори ми се е случвало да ме прередят на опашката в магазина.На мен 8мия и 9ветия бяха в наи горещите дни,че изобщо не се чуствах конфортно добре,че неми се налагаше да пътувам всеки ден.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 11, 2008 1:50 pm 
любопитко
Аватар

Аз не мога да кажа дали е имало разлика в отношението на околните, защото започна да ми личи чак към седмия месец, а тогава имах контракции и трябваше да лежа (по цял ден си бях вкъщи, а няколко пъти и в болница).
Иначе тези, които знаеха, че съм бременна, не се държаха по-различно с мен. Само веднъж, когато бях с голям корем, ме пуснаха да мина напред на една опашка и аз бях супер учудена.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 11, 2008 2:44 pm 
фурия
Аватар

На мен веднъж ми направиха място да седна,докато чаках пред генекологичния кабинет.В първия момент се учудих,как така,защо някой ми прави място,после се усетих,че е защото съм бременна. :grinning: .Но ми стана мноооого приятно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 11, 2008 4:22 pm 
любопитко
Аватар

Чувството е великолепно. не само, защото знаеш че вътре в теб расте нещо, което е част от теб, и дори още преди да си го видял знаеш че го обичаш безкрайно. Чувстваш се специална във всяко едно отношение. Ако обаче имаш проблемна бременност, което не ти пожелавам да ти се случва, не би се чувствала комфортно. Аз бях щастливка в това отношение и с малък корем и почти без проблеми.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 12, 2008 3:21 pm 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
Чувствах се различна,най-щастливият човек на света.Всеки ти се радва,грижи се за теб.Позволяваш си всичко за хапване :D ,очакваш...-нов живот,ново бъдеще,нови хоризонти да се разкрият.Светът сякаш се променя за теб.Става по-прекрасен. :D

:thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 8:10 am 
любопитко
Аватар

Въпреки трудните 9-месеца,който изкарах бях най-щастливия човек на земята! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2008 12:09 pm 
фурия
Аватар

Аз да ви споделя и нещо смешно-когато бебето заочна вече усилено да мърда и да рита, се чувствах като героиня от "Пришълецът". Не знам, ама постоянно се сещах за тоя филм и ми беше много смешно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]