С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Уроци по семеен мениджмънт

Съпругът: „Тук пак ли е паднала бомба?” Жената: „По-добре си мълчи! Ти никога...

Хемангиоми при бебето

Опасни ли са хемангиомите за здравето на детето?

Плетени детски шапки - 50 модела

Подбрахме за вас 50 модела плетени детски шапки за студените дни.

Как да изберем термометър?

Може би си раздвоена – дали бързината, или точността е по-важната, когато...

Последно посещение: Дата и час: Нед Окт 25, 2020 2:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 21, 2009 4:43 pm 
Аватар

Здравейте мили майки.Ще се опитам накратко да ви разкажа моята история колкото и невероятна да звучи.
Имам дъщеря на 7г.,която е в първи клас,а аз съм бременна в 9месец. Денят беше петък(02.10.2009) две седмици преди определеният ми термин.Както обичайно водя детето на училище,взимам го после на английски език след него на народни танци и така всеки петък за нас беше много натоварен ден.Вечерта коремът много ми тежеше,но реших,че съм се по-натоварила и си легнах както друг ден.И ето че сега започва същинската част.В 4.45 изпитах адска силна болка като пробождане с нож.Събудих мъжът ми и му казах да се приготвяме да тръгваме.В съштата минута обаче ми изтекоха и водите,при което той звънна на 112 ,но докато той им казваше че са ми изтекли водите аз получих родилните напъни и от болка клекнах на земята.Започнах да викам на моят мъж,че бебето ще излезе и му казах да застане зад мен,защото все още бях клекнала на земята.Всичко стана много бързо има няма 5мин.И така с вторият напън се роди в ръцете на татко си нашата прекрасна дъщеричка Божидара..А след 20 мин чакане дойде и линейката.
Мили мами има още много от моята история,но това е накратко.
Никога не съм си представяла,че така ще родя и даже до сега ми се струва нереално.
Пожелавам на всички бъдещи и настоящи мамчета много здраве и късмет. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Дек 21, 2009 6:26 pm 
любопитко
Аватар

tanyafu написа:
Здравейте мили майки.Ще се опитам накратко да ви разкажа моята история колкото и невероятна да звучи.
Имам дъщеря на 7г.,която е в първи клас,а аз съм бременна в 9месец. Денят беше петък(02.10.2009) две седмици преди определеният ми термин.Както обичайно водя детето на училище,взимам го после на английски език след него на народни танци и така всеки петък за нас беше много натоварен ден.Вечерта коремът много ми тежеше,но реших,че съм се по-натоварила и си легнах както друг ден.И ето че сега започва същинската част.В 4.45 изпитах адска силна болка като пробождане с нож.Събудих мъжът ми и му казах да се приготвяме да тръгваме.В съштата минута обаче ми изтекоха и водите,при което той звънна на 112 ,но докато той им казваше че са ми изтекли водите аз получих родилните напъни и от болка клекнах на земята.Започнах да викам на моят мъж,че бебето ще излезе и му казах да застане зад мен,защото все още бях клекнала на земята.Всичко стана много бързо има няма 5мин.И така с вторият напън се роди в ръцете на татко си нашата прекрасна дъщеричка Божидара..А след 20 мин чакане дойде и линейката.
Никога не съм си представяла,че така ще родя и даже до сега ми се струва нереално.
Браво на теб,аз ако бях сигурно щях да припадна от страх,а мъжът ми-преди мене. :bounce: Ще ми е интересно да чуя цялата история.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 1:03 am 
Аватар

:) ООО има много още,но е много дълго за писане,мога цял роман да напиша.:0808:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 2:10 am 
любопитко
Аватар

tanyafu написа:
:) ООО има много още,но е много дълго за писане,мога цял роман да напиша.:0808:
Ами хайде,ще чакаме с интерес. :thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 10:04 am 
бърборко

Супер! Раждането - мечта - бързо и по домашному - и аз искам такова! :lol: Мъжа ми каза, че е съгласен да поеме акушерската функция, така че няма проблеми! :wink:
На мен също ще ми интереснен подробния разказ - обичам да чета точно такива "романи"!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 12:01 pm 

Поздравления и честито бебе, да ти е живо и здраво!!
Ето това е истинско раждане, а не стресирано и изпълнено с ненужни болнични интервенции и форсиране!! Поздравления, направила си това, което хиляди и милиони жени са правили преди нас, послушала си интуицият си и всичко е било ОК. Ако беше отишла в болница - със сигурност нямаше да е така добре всичко. Жалко, че в България раждането по болниците е задължително, а не като я някои западни страни с акушерка у дома.
Чакам с нетърпение още да разказваш, интересно ми е в болницата как са те приели и какво ти казаха, в кой родилен дом отиде?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 04, 2010 7:01 pm 
Аватар

Честита нова година на всички!!!Пожелавам ви много здраве,щастие и късмет през новата година.
Ето ме и мен отново.Започвам от където свърших.
След 20 минутно чакане на линейката (те не могли да намерят блока,нищо,че се намира на самият булевард) дойдоха лекарите и видимо бяха много по-стреснати от нас.Даже доктора каза на сестрата да среже пъпната връв по-средата където беше стиснал,а тя се беше ушашкала и тръгна да я реже на съвсем друго място.Но както и да е прерязаха пъпната връв и ме вдигнаха да тригвам в линейката,а тя висеше с ножица накрая между краката ми.И така в това положение слезнах до линейката и потеглихме към Шейново.Там в същото положение(забравих да поясня,че бях само по долно бельо и блузка :oops: ) слезнах и през главния вход бях в Шеиново.Там вече ми извадиха плацентата и ме дезинфекцираха.Общо взето не им създадох много работа на акушерките :) .

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 12, 2010 6:24 pm 
прохождащ

tanyafu написа:

невероятна история найстина аз също съм родена в къщи и аз като твоето детенце съм бързала да излизам :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 18, 2010 4:08 pm 

Поздравления и от мен!! Да ти е живо и здраво чедото и ти и татко му да му се радвате мноого дълги години!!
Според мен си голяяма късметлийка, че не си попаднала в болницата от рано, там най-много да ти провалят раждането с безсмислени и болезнени манипулации, освен това съм чела, че от стреса в болнична обстановка раждането се забавя или спира. Историята ти е супер, разказвай още, мооооля те:)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 10, 2010 6:49 pm 
Аватар

zdraveite!az sashto,qvno kato nogo drugi maiki rodih strashno trudno.iztekoha mi vodite na 06.01.2010g kam 01h prez no6tta.vednaga tatkoto me zakara i tam zapo4naha adskite bolki na vseki 3minuti,no ne polu4ih razkritie po golqmo ot 9sm.i taka 4ak v 07:15h me vkaraha v rodilna zala,no 4ak v 09:15h rodih.normalno be6e ragdaneto,no............kakto i da e.beboka mi ne di6a6e i me cepnaha.do den dne6en neznam kolko 6eva imam i neiskam.samo znam 1 van6en.reagiraha barzo i mi spasiha slanceto.na 1 prekrasen den-praznik se rodi-bogoqvlenie.v ob6ti linii e tova

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 10, 2010 10:52 pm 

bistroni, честито ти слънце!! Ти си истински герой!! И аз не исках да поглеждам положението с шевовете, така си и зараснаха и по-добре...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 11, 2010 12:01 am 
фурия
Аватар

Честито и от мен Бистони! Да ти е живо и здраво дететнцето!
Танияфу, какша история, първата част ме просълзи от умиление, втората от смях. Но раждане за 5 минути без рязаници и усложнения си е равдане-мечта.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 11, 2010 1:28 pm 
Аватар

blagodarq vi maiki!da sa vi jivi i zdravi i va6ite slan4ica!da vi radvat mnogo

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 25, 2010 3:48 pm 
бърборко
Аватар

4естито и от мен :bestwishes: историята ти е незабравима :clap: а втората 4аст ....... :0808:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Фев 27, 2010 1:00 pm 
Аватар

blagodarq vi mameta!pojelavam na vsi4ki bade6ti maiki leko i bezproblemno rajdane!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]