С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Есен е. Как да обличаме детето?

Дните са още слънчеви и топли и ти, и детето излизате по къс ръкав. Но в мига,...

Къде трябва да спи бебето?

За много хора поставянето на бебето във вашето легло или е „неправилно“ или...

Да спестим място - бюро и легло, 2 в 1

Спестете място в детската стая като изберете подобна мебел. Бюро и легло, 2 в 1...

Децата са най-непослушни между 4 и 7 години

Родителите трябва да се справят с непокорството на детето, поне докато не мине...

Последно посещение: Дата и час: Сря Окт 21, 2020 2:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 18, 2008 2:52 pm 
любопитко
Аватар

Има защо - страшна сладурана е, а и добър специалист :)
И ти имаш момченце - жив и здрав да ти е и много да те радва!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 09, 2009 4:41 pm 
Аватар

Здравейте! Аз също родих във Вита при д-р Илиева. Налагаше се да родя с планирано секцио, но бебето не можа да издържи до датата. Въпреки, че тръгна да се ражда в два часа през нощта, когато отидох там ме чакаше докторката, акушерка и екип. Отнесоха се с мен невероятно, за което съм им много благодарна. На всеки час при мен идваше някой да види как съм. Изобщо беше супер! Ако реша да родя отново бих го направила пак там.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 09, 2009 4:57 pm 
Аватар

:D Аз също родих в болница "Вита" през май 2008г. при д-р Илиева. Трябваше да родя с планирано секцио, но бебето тръгна по-рано. Отидох в болницата в два часа през нощта. Там вече ме чакаше докторката, акушерката и екип за операция. Отнесоха се с мен по невероятен начин, дори не съм и очаквала. Просто там и обстановката и персонала са супер. Да ми е живо и здраво бебчето, но ако имам второ пак там бих родила.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 5:28 pm 
Аватар

Здравейте момичета искам да ви питам колко ви струваше това удоволствие и това става въпрос за София,нали?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 6:25 pm 
Аватар

Болницата се намира в София, близо до гара Подуяне. До колкото знам може би вече са отворили и новото родилно отделение. Раждането и престоя ни там - на мен и на бебето струваше 1700 лв. ако имаш здравна осигуровка. Парите наистина не са малко, но повярвайте ми - струваше си. Стаите са много чисти, хранеха ни с поръчка от пицария. Бебето ми го даваха винаги, когато исках. Преобуваха го редовно, дори ми показаха как да сменям памперс и как да го изкъпя, когато се приберем. Изобщо не съжалявам за парите. Важното е, че бебето и аз се чувствахме добре. Но, Тони, ако искаш да раждаш там мисля, че трябва да посетиш някой от гинеколозите. Препоръчвам ти д-р Илиева, защото е невероятна не само като лекар, но и като човек. Държи се с теб сякаш си дъщеря й. Но и за д-р Кълвачева съм чула хубави отзиви.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 8:33 pm 
Аватар

Благодаря ти много,аз знам тази болница даже за мое щастие ми е в района :D Но знам ли,макарче и при избор на екип се плаща-такаче май няма да има разлика и щом има такива прекрастни отзиви за тази златна жена дали да не се ориентирам на там. :?: Оф за тези оставащи 3 месеца ще се побъркам. :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 9:47 pm 
Аватар

Мило момиче, карай си спокойно бременността и не се притеснявай за нищо. Една моя роднина роди в Тина Киркова и след избора на екип, като си направии сметка на кой колко е дала установи, че раждането и е излязло 1200лв. Моя много близка приятелка роди през октомври миналата година във Вита с епидурална упойка и каза, че направо не е разбрала, че е родила. Беше много доволна. Аз самата родих секцио, което трябваше да бъде планирано, но бебето тръгна по-рано. Най- ме беше страх, че ще се случи през нощта и няма да има кой да ми обърне внимание. До някъде така и стана... Бебчо тръгна да се ражда в два часа през нощта, обадих се на д-р Илиева. Веднага ми вдигна телефона. Когато отидох в болницата там ме чакаше тя, акушерка и екип за операция. Всичко мина нормално. А за грижите за мен след операцията не мога да ти кажа колко съм им благодарна. Така, че не се притеснявай. Ако имаш парите, няма за какво да се притесняваш. Кога чакаш бебчето и къде ходиш на консултации?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 10:00 pm 
Аватар

27 май,а бременноста ми я следи частно един гинеколог и не изражда и за това много го мисля,че няма да знам този който ме изражда-че няма да го познавам.. :?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 10:12 pm 
Аватар

Моето момченце трябваше да се роди с планираното секцио на 23 май, но не можа да издържи повече и се роди на 17 май. Ако решиш да раждаш там, по-добре отиди 1-2 пъти на консултация при някой от лекарите. Д-р Илиева можеш да видиш на сайта на болницата. Ако се сетиш да ме питаш нещо друго, питай, дори и за самото раждане, подготовка, клизми-млизми и други такива работи, които сигурно те притесняват.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 10:24 pm 
Аватар

Благодаря ти много мила. Но аз да ти кажа вече изчетох всички статии и тук и в бг мама и мога сигурно и сама да си родя. :lol: Но нали знаеш едно е на теория-друго е на практика. :D Но ако нещо се сетя ще се възпозвам от подкрепата ти. :love12:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 11:18 pm 
Аватар

О.К. Кажи разбра ли вече какво ще е бебчето? Гледам, че си сложила снимка на близначета. Да не са двечки?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 11:50 pm 
Аватар

Ще ми се,ама сме една палава госпожичка. :baby:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 11:55 pm 
Аватар

Ще видиш колко ще те радва тази малка госпожичка, като се роди! Пожелавам ти безпроблемна бременност до края и леко раждане! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 10, 2009 11:56 pm 
Аватар

Мерси мила.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 14, 2009 11:10 am 

Здравейте! И аз се включвам с отлично мнение за " Вита " и най-вече за прекрасния лекар и човек - доктор Илиева! Родих през октомври 2008 - нормално и съм много доволна от всичко!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]