С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Есен е. Как да обличаме детето?

Дните са още слънчеви и топли и ти, и детето излизате по къс ръкав. Но в мига,...

Къде трябва да спи бебето?

За много хора поставянето на бебето във вашето легло или е „неправилно“ или...

Да спестим място - бюро и легло, 2 в 1

Спестете място в детската стая като изберете подобна мебел. Бюро и легло, 2 в 1...

Децата са най-непослушни между 4 и 7 години

Родителите трябва да се справят с непокорството на детето, поне докато не мине...

Последно посещение: Дата и час: Сря Окт 21, 2020 2:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юни 06, 2008 11:31 pm 
Аватар

Kogato rodih i be6e vreme da me za6iqt v pove4eto su4ai jenite bqha prispvani s upoika i prez cqloto vreme sa spali dokato gi 6iqt drugi sa bili s mesna i ni6to ne sa use6tali...pri men be6e ujasno za6toto doktora be6e izkliu4itelno grub za koeto """"mn.mu blagodarq!!!"""""i kogato tozi 4ove4ec me 6i vqrvaite mi bqh v ada za6toto use6tah vsqko probojdane na iglata prez mesoto mi.Razvika se 4e mi bil slojil upoika da ne kre6tq,no az do den dne6en si milsq 4e ili ne me e hvanala ili toq ne mi e slojil izob6to.Kaje6e vazmojno li e da ne me e hvanala upoikata.Vse pak na 4oveka ne mu se vidq nikak stranno pak i ne mu puka6e 4e primiram ot bolka.Saglasna sam da rodq o6te 10 bebeta,no na4ina po koito me za6iha be6e zverski!Blagodarq D-r Krastev!! :217:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 07, 2008 9:16 am 
фурия
Аватар

По принцип казват,че като родиш и веднага като те шият мястото е изтръпнало и не боли.Аз имах 3 вътрешни шева,и усещах като ме шият,но не болеше,само се усещеше,бях с епидурална упойка.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юни 07, 2008 10:07 pm 
фурия
Аватар

Аз родих нормално, шиха ме с местна упойка. Сложиха ми я непосредствено преди това. Бих казала, че докторката беше много внимателна, даже повечко отколкото трябваше, защото така се заигра, че упойката започваше вече да не действа. Аз имах няколко външни и повечко вътрешни шева. Според докторката-шевовете ми били само козметични. При вътрешните нищо не усещах, но когато ми правеха външните накрая си ме болеше. :cry:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2008 12:48 am 
Аватар

pri men pak mi se padna onzi doktor koito ne iskah da me izrajda,no kakvo da se pravi v malkiq grad veroqtnostta da mi se padne6e be6e golqma.Otno6enoeto mu be6e pod vsqkakva kritika,slavat mu na lekar o6te pove4e,abe vob6te....Li4no men me izrodi sestata,toi samo me za6i.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2008 1:23 am 
фурия
Аватар

Минало е вече,maminnka,да сте живи и здрави,другото се забравя.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2008 10:29 am 
Аватар

e da taka,mnogo blagodarq.Moq sin e na 1g 4m.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2008 3:04 pm 
фурия
Аватар

На мен ми сложиха местна упойка и нищо не усещах.Но на момичето, което раждаше преди мен не му бяха сложили и крещеше ужасно.Аз още като се местих в родилна зала им казах, че искам упойка, когато ме шият и те ми сложиха.Маминка наистина съжалявам за болката, която ти е причинил този изрод.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2008 9:18 pm 
любопитко
Аватар

Мен също ме шиха с месна упойка,не болеше,но не ми беше приятно ;)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2008 9:35 pm 
Аватар

za jalost kakto ve4e kazah popadnah to4no na tozi lekar koito ne jelae...ujasni ne6ta sam 4uvala za nego.Savsem slu4ano nau4i koi e 4i4o na majat mi a toi mai ne se ima ne6to s nego i re6i mai az da otdqvam za vsi4ko.Kogato me 6ie6e mi se razkre6ta kak ne me e sram...tolkova mnogo upika slojil...da ne sam se pravila...Meseci nared si misleh 4e sigurno ne me ehvnala,no edin den bqh na profilakti4en pri moq ginekolog koito za jalost ne be6e na smqna kogato rajdah...Ta toi mi obqsni 4e nqma na4in da ne e hvanala..Pri takava upoika bolka ne se 4usvalo samo use6tane za dopir i t.n samo4e....az use6tah vsqko probojdane na kojata mi.Po kasno se zapoznah slu4aino s jena koqto e rajdala i dvete si deca pri tozi koito me izrajda6e i mi kaza 4e toi 6ie bez upoka..na meso. :cry: E..kolkoto i da iztrapva ot rajdaneto ot dolu...4ustvitelnostta si be6e...ujasna

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 08, 2008 11:14 pm 
фурия
Аватар

Ужас,милата.Този доктор да го утрепеш малко му е.Такива трябва да ги спрат да практикуват. :ausmaul: :mallet:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 09, 2008 8:53 am 
бърборко
Аватар

ilito82 написа:
Ужас,милата.Този доктор да го утрепеш малко му е.Такива трябва да ги спрат да практикуват. :ausmaul: :mallet:

Абсолютно съм съгласна, тоя изверг става само за касапин :ausmaul:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 13, 2008 12:09 pm 
Аватар

При първото ми раждане въпреки че ми бяха сложили упойка и аз като теб усещах как иглата минава през месото,много е неприатно и болезнено. При второто ми раждане картинката беше същата. И в двата случея имах и втрешни и външни шевове.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 13, 2008 1:32 pm 
любопитко
Аватар

I PRI MEN NE BE6E PO RAZLI4NO,SAMO DETO ME 6IXA DVA PATI ZA 15 DNI ,PARVIA PAT S MESTNA,NO USE6TAX VSI4KO VTORIA PAT SAS PALNA ZA6TOTO TO SI BE6E CQLA OPERACIQ,AZ IMAX VAN6NNI 8,NO VATRE6NITE NE MI KAZAXA DORI PROPUSNAXA DA MI KAJAT 4E SA MI RQZALI I 6IIKATA ZA6TOTO NQMAH RAZKRITIE,RQZANETO STANA BEZ UPOIKA,AKU6ERKATA POPITA DOKTORA DA REJE LI?TOI KIMNA I VSI4KO STANA ZA SEKUNDA,NI6TO 4E SA ME 4ULI OTVAN NA DVORA KAK KRE6TQ,ABE KAKVO DA VI RAZPRAVQM......

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 22, 2008 10:13 pm 
прохождащ
Аватар

И мен ме шиха преспаха ме за малко и имах 5 шева след това се отвори раната ми защото съм кървяла повече а те не са ми обърнали внимания и са избързали да ме зашият.Абе не ми се говори че ми става лошо все едно е сега пак.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 23, 2008 11:58 am 
любопитко
Аватар

Уфф мнофо е кофти.Аз имам 7 шева вътрешни :icon_cry:
Раждах с епидурална упойка,но въпреки това много ме болеше.И докторката направо се изуи,подскачах по цялото магаре.Все пат тя каза 2 шева :hypnotised: а станаха 7.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Модератор: arabela Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]